Časté dotazy

Jakým způsobem mohu požádat o půjčku od vaši společnosti?

Žádost o půjčku lze poslat jednoduše online. Prostřednictvím jednoduchého formuláře si můžete sjednat nezávaznou schůzku s našim obchodním zástupcem. Nemusíte nikam chodit. Náš obchodní zástupce Vás navštíví v domácnosti a vše potřebné vyřídí v pohodlí Vašeho domova. Podrobnější informace o získání půjčky naleznete v menu Jak získám půjčku.

Co musím splňovat pro získání rychlé půjčky?

Pro získání rychlé půjčky od naší společnosti je nutné být občanem České republiky a být ve věku od 18 let. Dále je nutné, abyste si na schůzku s našim obchodním zástupcem připravili doklady na doložení příjmu za poslední tři měsíce a platný občanský průkaz.

Jaké doklady je třeba mít pro získání rychlé půjčky?

K získání rychlé půjčky je potřeba, abyste doložili příjmy za poslední tři měsíce a měli platný platný občanský průkaz.

Musím podepisovat smlouvu?

Ano. Smlouvu s Vámi podepíše u Vás doma některý z našich zkušených obchodních zástupců.

V jakém režimu se půjčka splácí?

V případě rychlé půjčky splácí klient v týdenním režimu v předem stanovených splátkách přímo obchodnímu zástupci. Co se týče dalších typů půjček, záleží na naší předchozí dohodě.

Potřebuji k půjčce ručení či ručitele?

Žádného ručitele ani ručení nepotřebujete. Žádnou směnku ani zajištění nemovitostí nepožadujeme. Rychle a jednoduše posoudíme Vaši schopnost půjčku splácet a navrhneme Vám optimální výši půjčky.

Kdo má šanci rychlou půjčku před výplatou získat?

Rychlá půjčka před výplatou je určena téměř všem. Díky nízkým splátkám může získat půjčku i osoba s nízkým příjmem, ovšem vždy v závislosti na odborném zhodnocení aktuální situace.

K čemu je možné půjčku využít?

Rychlá půjčka online či rychlá půjčka před výplatou je tzv. na cokoliv. Půjčené peníze můžete využít při rekonstrukci bytu, při nákupu nového nábytku, zaplacení školného nebo na dovolenou k moři. Peníze můžete použít opravdu na cokoliv!

Jsou součástí půjčky skryté poplatky?

Nikoliv. Pokud požádáte o půjčku u naší společnosti, máte vždy jasno, jakou pevnou částku po dobu celé splatnosti zaplatíte. V případě, že půjčku uhradíte dle splátkového kalendáře a před termínem splatnosti s velkou pravděpodobností Vám část peněz vrátíme zpět.

Mohu získat peníze v hotovosti na ruku?

Ano. Nabízíme možnost získat hotové peníze přímo do rukou. Náš obchodní zástupce Vás navštíví doma a vše potřebné vyřídí ve Vaší domácnosti, což je pro Vás pohodlný způsob. Po celou dobu trvání půjčky se o Vás bude starat Váš obchodní zástupce, který od Vás bude zároveň osobně vybírat splátky tak, abyste nemuseli kamkoli chodit.