Jak získám půjčku?

Zaujala Vás rychlá půjčka online od naší společnosti? Kladete si otázku: Jak získám rychlou půjčku? Naše společnost poskytuje rychlé půjčky bez ohledu na důvod ve výši již od 4.000 Kč, přičemž o půjčku můžete požádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nyní Vám řekneme, jak lze co nejrychleji a nejjednodušeji o rychlou půjčku před výplatou požádat.

Zvolte výši půjčky

Jsme flexibilní, díky čemuž si můžete vybrat přesně takovou kombinaci půčky, která Vám nejvíce vyhovuje. Půjčit si od nás můžete  od 4.000 Kč do 50.000 Kč se splatností na 43 nebo 58 týdnů. Stanete-li se našim stálým klientem a vybudujete si u nás důvěru, odměníme Vás. Nabídneme Vám ještě mnohem lepší podmínky a přizpůsobíme půjčku na míru Vašim potřebám.

Pošlete svou žádost o půjčku

Žádost o půjčku lze poslat jednoduše online. Prostřednictvím jednoduchého online formuláře si můžete sjednat nezávaznou schůzku s našim obchodním zástupcem. Nemusíte nikam chodit. Náš obchodní zástupce Vás navštíví v domácnosti a vše potřebné vyřídí v pohodlí Vašeho domova.

Připravte si doklady

Na schůzku s našim obchodním zástupcem si připravte doklady na doložení příjmu za poslední tři měsíce a platný občanský průkaz. Vyplníme s Vámi smlouvu o půjčce a následně Vám vyplatíme hotovost do rukou ve Vaší domácnosti.